Hakkımızda

Ders Dünyası öğretmenler ile online özel ders almak isteyen öğrencilerin buluşma platformudur. Türkiye’nin bu fikirle geliştirilmiş ilk projesi olup, tüm öğretmenlerimiz alanında en uzman öğretmenlerden seçilmiştir. Bu sayede öğrencilerimiz evlerinin rahatlığında, trafikte zaman kaybetmeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde özel ders alabilmektedir.

Neden Online Özel Ders?

Online özel dersin en büyük avantajı istediğiniz yerden ve sizin belirlediğiniz zamanda olmasıdır. Online olması sebebi ile yolda zaman kaybınız olmayacak, yorulmayacak ve yol için ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca herhangi birinin özel evine gitmenize de gerek olmayacak kendi evinizden daha güvenli bir şekilde özel ders hizmeti almış olacaksınız.

Online Özel Ders kimler için uygun?

İnternet bağlantısı olan ve özel ders almak isteyen tüm öğrencilerimiz için uygundur. Öğretmeninizi ve zamanı seçip hemen özel derse başlayabilirsiniz.

Online Özel Ders için neler gereklidir?

Öncelikli olarak internetiniz ve de onu kullanabileceğiniz bir cihazınızın (bilgisayar, laptop, tablet, akıllı telefon,…vb) olması gereklidir. Sonrasında sistem üzerinden kayıt olmanız ve size uygun bir saatte randevu almanız yeterli olacaktır.

Özel ders süreleri ne kadardır?

Özel ders süreleri tamamen öğretmenlerimiz tarafından belirlenmekte olup ortama 30-60 dk arasında değişmektedir.

Online Özel Ders ile Birebir Özel ders arasındaki farklar nelerdir?

Birebir özel derste fiziksel olarak aynı ortamda bulunmak gereklidir. Bu durumda da yolda zaman kaybı ve yol harcamalarınız olacaktır. Fakat online görüşmede yolda zaman kaybı ve para kaybı yaşamaz ve daha güvenli bir şekilde özel ders alabilirsiniz.

Online Özel Ders güvenli midir?

Online özel ders, birebir derse göre çok daha güvenlidir. Özel ders için öğretmenin evine veya ofisine gitmek durumunda kalmanıza gerek olmayacaktır.

Özel ders online olarak nasıl yapılmaktadır.

Online ders yapılırken görüntülü görüşme yöntemi kullanılır. Sistem içerisinden görüntülü görüşme ve ekran paylaşımı yapılabildiği gibi skype yöntemi de kullanılmaktadır.

Ödemeleri nasıl yapacağım?

Ödemelerimiz kredi kartı ve eft/havale yöntemi ile gerçekleşmektedir.

Özel ders gerçekleşmezse para iadesi oluyor mu?

Eğer özel ders öğretmenimizin derse katılamaması sebebi ile gerçekleşmediyse para iadesi kredi kartınıza veya bankanıza tamamıyla kesintisiz bir şekilde yapılmaktadır

UYARI