Berkan Özbek

Hakkımda

1986 Tekirdağ/Çorlu doğumluyum. Türkiye'nin en önde gelen eğitim kurumlarında 9 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum. Lise eğitimimi Türkiye'nin en önde gelen liselerinden Ankara Atatürk Lisesi'nde, üniversite eğitimimi Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü'nde tamamladım. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. ALES ve LYS sınavlarında derecelerim bulunmaktadır. ... Öğrencilik hayatımla birlikte 13 yıldır özel ders vermekteyim.Başarıya ulaştırdığım ve derece yaptırdığım bir çok öğrencim vardır. Başarı teminatını rahatlıkla verebilirim. Öğrencime özel, hedef odaklı ders programlarım vardır. Onları uygularım. Öğrencimin aynı zamanda gelişimini takip eder, veli-öğretmen işbirliği ile disiplinli bir eğitim sağlarım. Branşında kendine son derece güvenen bir öğretmenim. Ezberden mümkün olduğu kadar uzak dururum. Öğrencimle beraber keşfetmeyi, keşfettirmeyi severim. Pratik bilgilerle öğrencimi şaşırtmanın keyfini hiç bir şeye değişmem. Branşında her zaman aranan öğretmen olmuşumdur. Hedef odaklı çalışmayı severim. Öğrenci ihtiyacını belirler, ihtiyacı olanı veririm. Sınav analizleri sonucunda öğrencime nerelere ağırlık vermesi konusunda bilgi veririm. Devamını Göster

Nasıl Fark Yaratırım ?

Yakın zamanda aktif olarak sınavlarda derece yapmış bir öğretmen olarak sınav mantığını öğrencime daha rahat kavratabilirim.

Öğretme Yöntemlerim

Hedef odaklı çalışmayı severim. Öğrenci ihtiyacını belirler, ihtiyacı olanı veririm. Sınav analizleri sonucunda öğrencime nerelere ağırlık vermesi konusunda bilgi veririm.

Verdiğim Dersler

İş Tecrübelerim

 • Verdiğim Resimler 2017 - 2020
  Verdiğim Resimler Matematik öğretmeni
  Verdiğim Resimler Sınav Kurs Merkezi
 • Verdiğim Resimler 2011 - 2017
  Verdiğim Resimler Matematik Öğretmeni
  Verdiğim Resimler Final Eğitim Kurumları

Eğitim

 • Verdiğim Resimler 2004 - 2010
  Verdiğim Resimler Ankara Üniversitesi
  Verdiğim Resimler Matematik
Yorum Yaz

Deneme Seansı

60 dk
100.00 TL
Deneme Seansı Alınız

Ders Satın Alma

0.0 TL başlayan fiyatlarla

Ders Alınız
UYARI